Uncategorized

Padovanok vaikams super galių!

Ar kada nors galvojote apie investicijas? Turime jums neabejotinai geriausią investavimo pasiūlymą! Investuoti į saugios eismo aplinkos kūrimą ir vaikų švietimą saugaus eismo klausimais! Tai galite padaryti jau dabar ir tai jums nieko nekainuos!

Jūs galite pakeisti ateitį prisidėdami prie saugaus eismo keliuose. Skirkite 2 % savo gyventojų pajamų mokesčio organizacijai VšĮ “KET ekspertai”. Parama bus skirta 1-4 klasių moksleiviams. Mūsų komandoje dirbantys saugaus eismo mokytojai moksleiviams ves pamokas, kurių metu vaikai susipažins su pėstiesiems taikomomis kelių eismo taisyklėmis, dalinsis praktiniais patarimais kaip elgtis gatvėje, supažindins su kelio ženklais, o svarbiausia, mokiniai gamins sau atšvaitus ir įgis super galių naktį – turėdami atšvaitą šyvtės tamsoje!

Jums tereikia užpildyti FR0512 prašymą. Greičiausiai ir patogiausiai jį galima pateikti  elektroniniu būdu per EDS; Prašymą taip pat galima:

  • įteikti tiesiogiai bet kuriai AVMI;
  • atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.
  • pateikti ir per  e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).

Užpildytą formą Valstybinei mokesčių inspekcijai reikia pateikti iki 2018 m. gegužės 2 d. Pildymo pavyzdys:

Jei žodžiai: GPM, VMI, AVMI, FR0512, kompiuteris ir mokesčiai skamba jums baisiai, bet vis tiek norite prisidėti – rašykite mums el. paštu info@ketekspertai.lt, mielai padėsime išspręsti kilusius klausimus ☺

Jei jau paskyrėte 2 % gyventojų pajamų mokesčio KET ekspertams ir turite šeimoje (ar pažįstate) 1-4 klasių moksleivį. Šią pamoką galime suorganizuoti būtent jo mokykloje! Pamokos metu suteiksime super galių jūsų nurodytam mokiniui ir jo klasės draugams. Parašykite mums laišką el. paštu: info@ketekspertai.lt. Nurodykite vaiko vardą, klasę ir mokyklą kurioje jis mokosi. Susisiekę su mokykla suorganizuosime saugaus eismo pamoką jūsų nurodytoje klasėje.

Ačiū, kad prisidedate! Saugių kelionių!

KET ekspertai